Greta Gerell olja på pannå
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GRETA GERELL (1898-1982): "Den vita staden, Gran Canaria", signerad Gerell, olja på pannå, 31x32
403885
2016-09-07