Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BORDSLAMPA, 1800-talets slut, Frankrike, delvis förgylld och patinerad brons, kolonnformad skaft, höjd inklusive skärm ca 74 cm

Senare elektrifierad, senare skärm

403889

2016-09-08