Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BORDSLAMPA, 1800-talets slut, Frankrike, delvis förgylld och patinerad brons, kolonnformad skaft, höjd inklusive skärm ca 74 cm
Senare elektrifierad, senare skärm
403889
2016-09-08
Gör en kostnadsfri värdering här