Veikko Aaltona

Veikko Aaltona
Veikko Aaltona
Veikko Aaltona
Veikko Aaltona

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

VEIKKO AALTONA (1910-90): Blomsterstilleben, signerad och daterad v. Aaltonen -61, blandteknik, ca 62x49 cm

403891

2016-09-08