Barbro Östlihn olja
Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BARBRO ÖSTLIHN (1930-1995): "La Bourse V", signerad och daterad Barbro Östlihn 1991, olja på duk, 50x50 cm
403906
2016-09-07