Barbro Östlihn olja

Barbro Östlihn olja
Barbro Östlihn olja
Barbro Östlihn olja
Barbro Östlihn olja

Klubbat för:

10 000 SEK

10 000 SEK

BARBRO ÖSTLIHN (1930-1995): "La Bourse V", signerad och daterad Barbro Östlihn 1991, olja på duk, 50x50 cm

403906

2016-09-07