Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BOUILOTTELAMPA, sekelskifte 1900, Frankrike, förgylld brons, 3 ljusarmar med dekor av svanar, skärm i bemålad plåt, höjd ca 70 cm
Färggyllning med slitage
403908
2016-09-08
Gör en kostnadsfri värdering här