Bordsursfodral

Bordsursfodral
Bordsursfodral
Bordsursfodral
Bordsursfodral
Bordsursfodral
Bordsursfodral

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSURSFODRAL, 1800-tal, brännförgylld brons, höjd ca 32, 11, 31,5 cm

Slitage, delar saknas, skada/buckla

403914

2016-09-08