Jörgen Bo och Vilhelm Wohlert taklampa

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JÖRGEN BO & VILHELM WOHLERT, taklampa, "Louisiana", för Louis Poulsen, 1950/60-tal, kopparskärm, diameter ca 40 cm

Bruksslitage

403931

2016-09-08