Sideboard Bränntorp

Sideboard Bränntorp
Sideboard Bränntorp
Sideboard Bränntorp
Sideboard Bränntorp
Sideboard Bränntorp
Sideboard Bränntorp
Sideboard Bränntorp
Sideboard Bränntorp

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRÄNNTORP, sideboard, 1960-tal, teak med svartbemålade detaljer, dörrar och lådor, skyltmärkt, höjd ca 70, 129x41 cm

Slitage, repor, smärre fanérskador

403940

2016-09-08