John Clem Clarke tillskriven akvarell

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHN CLEM CLARKE (född 1938), tillskriven, "Peanuts", daterad 1972, betitlad samt platsangivelse Nice. A tergo ristat i träbakstycket "Clem Clarke", ca 46 x 70 cm

Repor i akrylglaset

403950

2016-09-14