Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JOHN CLEM CLARKE (född 1938), tillskriven, "Peanuts", daterad 1972, betitlad samt platsangivelse Nice. A tergo ristat i träbakstycket "Clem Clarke", ca 46 x 70 cm
Repor i akrylglaset
403950
2016-09-14
Gör en kostnadsfri värdering här