Lotti Ringström olja

Lotti Ringström olja
Lotti Ringström olja

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LOTTI RINGSTRÖM (född 1942), Komposition, olja på kartong, 48x35 cm
PROVENIENS: Galleri svenska bilder, 1986
Stefan Schueler (1920-2015), Svensk bokhandlare som 1972 grundade den sk. "Konst-Bibliofilen" i Gamla Stan, Stockholm

403965

2016-09-08