L-G Nordström färgserigrafi

L-G Nordström färgserigrafi
L-G Nordström färgserigrafi
L-G Nordström färgserigrafi
L-G Nordström färgserigrafi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LARS GUNNAR NORDSTRÖM (Finland, 1924-2014): Konkret komposition, signerad L-G Nordström, onumrerad, färgserigrafi, 27x31 cm

403972

2016-09-08