Vilstol skinn

Vilstol skinn
Vilstol skinn
Vilstol skinn
Vilstol skinn
Vilstol skinn
Vilstol skinn
Vilstol skinn
Vilstol skinn

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VILSTOL, skinn, 2000-tal, med fotpall, i skinn med centralfot i betsat trä, justerbr sittställning, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage

403996

2016-09-08