Byrå NK 1960-tal

Byrå NK 1960-tal
Byrå NK 1960-tal
Byrå NK 1960-tal
Byrå NK 1960-tal
Byrå NK 1960-tal
Byrå NK 1960-tal
Byrå NK 1960-tal
Byrå NK 1960-tal
Byrå NK 1960-tal
Byrå NK 1960-tal
Byrå NK 1960-tal
Byrå NK 1960-tal

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

NORDISKA KOMPANIET, byrå,1960-tal, vitlackerad, sex lådor, draghandtag samt beslag i mässing, höjd 70, 107x46 cm

Slitage, smärre färgbortfall och mindre färgfläckar

404022

2016-09-09