Puderstol rokoko

Puderstol rokoko
Puderstol rokoko
Puderstol rokoko
Puderstol rokoko
Puderstol rokoko
Puderstol rokoko

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PUDERSTOL, 1700-tal, rokoko, stoppad sits, sitthöjd ca 40 cm

Slitage, mindre skador, senare klädsel

404032

2016-09-16