Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
FRED ANDERSSON (1921-1989): London IV-V, signerade och daterade Fred Andersson 67, akvarell, ca 23x34 cm vardera
Proveniens: ur Tore A Jonassons samling
Oramad, i passepartout
404040
2016-09-10
Gör en kostnadsfri värdering här