Fred Andersson ur Tore A Jonassons samling

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

FRED ANDERSSON (1921-1989): London IV-V, signerade och daterade Fred Andersson 67, akvarell, ca 23x34 cm vardera

Proveniens: ur Tore A Jonassons samling

Oramad, i passepartout

404040

2016-09-10