Supkalk bägare silver
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SUPKALK, BÄGARE, 3 st., silver, Nils Tornberg, Linköping 1797, Anders Johan Hedbäck, Karlstad 1818-1832, Johan Dragman, Arboga 1745, Carl Fredrik Sesman, Arboga 1782-1819, vikt ca 207 g
Bucklor, slitage
404068
2016-09-13