Överkast / täcke 18/1900-tal

Överkast / täcke 18/1900-tal
Överkast / täcke 18/1900-tal
Överkast / täcke 18/1900-tal
Överkast / täcke 18/1900-tal
Överkast / täcke 18/1900-tal
Överkast / täcke 18/1900-tal

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

ÖVERKAST / TÄCKE, 18/1900-tal, qviltat, delvis siden, ca 210x260 cm

Smärre fläckar och skador

404076

2016-09-09