Ilse Claeson Rörstrand vas

Ilse Claeson Rörstrand vas
Ilse Claeson Rörstrand vas
Ilse Claeson Rörstrand vas
Ilse Claeson Rörstrand vas
Ilse Claeson Rörstrand vas
Ilse Claeson Rörstrand vas

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ILSE CLAESON, Rörstrand, vas, 1930-tal, art deco, dekor i svart och grönt, höjd ca 21,5 cm

Krackeleringar på insidan

404081

2016-09-08