Mindre terrin potpurri

Mindre terrin potpurri
Mindre terrin potpurri
Mindre terrin potpurri
Mindre terrin potpurri
Mindre terrin potpurri
Mindre terrin potpurri
Mindre terrin potpurri
Mindre terrin potpurri

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TERRIN, porslin samt biskvi, med hänklar, omkring år 1900, potpurri, höjd ca 16 cm, längd ca 20 cm

Lagningar, skador

404093

2016-09-08