Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TERRIN, porslin samt biskvi, med hänklar, omkring år 1900, potpurri, höjd ca 16 cm, längd ca 20 cm
Lagningar, skador
404093
2016-09-08
Gör en kostnadsfri värdering här