Ikon

Ikon
Ikon
Ikon
Ikon

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

IKON, trä, 1800-tal, troligen Grekisk-Ortodox, motiv av Johannes Döparen med Jesus, ca 29x23 cm

Slitage

404106

2016-09-08