Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ANGELICA WIIK (född 1960): Spader dam, signerad Angelica Wiik, 1/290, färglitografi, bladmått ca 56x86,5 cm, oramad
404133
2016-09-09
Gör en kostnadsfri värdering här