Klubbat för:
18 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, "Fabergé", 8 st., ek, 1900-talets andra hälft, kryssrygg, flätad sits, sitthöjd ca 47 cm
Slitage
404137
2016-09-09
Gör en kostnadsfri värdering här