Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, senbarock och rokokostil 1900-talets första hälft, målad pärlgrå med förgyllda bronshandtag, höjd ca 80 längd 112 samt bredd 53 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

404138

2016-09-09