Konsolbord empirestil

Konsolbord empirestil
Konsolbord empirestil
Konsolbord empirestil
Konsolbord empirestil
Konsolbord empirestil
Konsolbord empirestil
Konsolbord empirestil
Konsolbord empirestil
Konsolbord empirestil
Konsolbord empirestil

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KONSOLBORD, samtida, empirestil, förgyllt, med stenskiva, dekor av gripar, höjd ca 92, 125x38 cm

Bruksslitage

404147

2016-09-09