Lisa Larson figurin "Susanna"

Lisa Larson figurin
Lisa Larson figurin
Lisa Larson figurin
Lisa Larson figurin
Lisa Larson figurin
Lisa Larson figurin
Lisa Larson figurin
Lisa Larson figurin
Lisa Larson figurin
Lisa Larson figurin

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIGURIN, "Susanna", Lisa Larson för Gustavsberg, delvis bemålad schamotte, höjd 16,5, bredd ca 10 cm

Fötter med nagg, en tofs med lagning

404160

2016-09-09