Roland Svensson färglitografi

Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Ålderdomlig interiör, Isle of Foula Shetland", signerad samt numrerad 155/160, färglitografi, höjd ca 56 bredd ca 36 cm

404165

2016-09-09