Baljor koppar

Baljor koppar
Baljor koppar
Baljor koppar
Baljor koppar

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BALJOR, 2 st., koppar, 1800-tal, med hänklar, en stämplad Bohm, Eskilstuna, längd ca 40-42 cm

En med lagning

404175

2016-09-09