Spegel empire

Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SPEGEL, empire, etikettmärkt Jon Frisk Spegelfabrik Stockholm huset nr 7 vid Riddarehustorget i Stockholm, förgylld och bronserad träskuren dekor och pastellage, dekor av ymnighetshorn samt lyra, ca 165x77,5 cm

Slitage, smärre dekorskador, senare glas

404178

2016-09-09