Spegel empire
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SPEGEL, empire, etikettmärkt Jon Frisk Spegelfabrik Stockholm huset nr 7 vid Riddarehustorget i Stockholm, förgylld och bronserad träskuren dekor och pastellage, dekor av ymnighetshorn samt lyra, ca 165x77,5 cm
Slitage, smärre dekorskador, senare glas
404178
2016-09-09