Konsolbord empire 1800-tal

Konsolbord empire 1800-tal
Konsolbord empire 1800-tal
Konsolbord empire 1800-tal
Konsolbord empire 1800-tal
Konsolbord empire 1800-tal
Konsolbord empire 1800-tal
Konsolbord empire 1800-tal
Konsolbord empire 1800-tal
Konsolbord empire 1800-tal
Konsolbord empire 1800-tal
Konsolbord empire 1800-tal
Konsolbord empire 1800-tal
Konsolbord empire 1800-tal
Konsolbord empire 1800-tal

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

KONSOLBORD, 1800-tal, empire, skiva av marmor, delvis träskuren och bronserad samt förgylld dekor av bl a grip, höjd ca 85, 35x69 cm

Slitage, dekorskador

404181

2016-09-09