Pablo Picasso "Mere et enfant" färglitografi
2016-09-09
404203
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
PABLO PICASSO (1881-1973), efter, "Mere et enfant", signerad i plåten Picasso 29.4.63., färglitografi, 50x39 cm
Gulnat