Byrå
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BYRÅ, Louis XV-stil, 1900-talets mitt, fanerade med bl.a. mahogny, paneler med tryck dekor, beslag i mässing, skiva i sten, märkt made in Italy, höjd ca 79, 72x37 cm, nyckel finns
Slitage, sprickor, fanerbortfall
404206
2016-09-09