Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFERAD KONSNTÄR (samtida): Amor och kvinnofigur, signerade och daterade 98, olja på duk, ca 80x59 cm

404231

2016-09-09