Britta Simonsson stadsmotiv

Britta Simonsson stadsmotiv
Britta Simonsson stadsmotiv
Britta Simonsson stadsmotiv
Britta Simonsson stadsmotiv

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRITTA SIMONSSON (1911-1970): Stadsmotiv, signerad, olja på duk, ca 80,5 x 60,5 cm

404255

2016-09-08