Champagnestrutar cognacskupor
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
CHAMPAGNESTRUTAR, 10 st, COGNACSKUPOR, 6 st, 1900-talets andra hälft, slipad dekor, höjd ca 20,5 resp 11,5 cm
En champagnestrut med fotnagg, någon ej noterad obetydlig skada kan förekomma
404269
2016-09-09