Champagnestrutar cognacskupor

Champagnestrutar cognacskupor
Champagnestrutar cognacskupor

Klubbat för:

3 000 SEK

1 000 SEK

CHAMPAGNESTRUTAR, 10 st, COGNACSKUPOR, 6 st, 1900-talets andra hälft, slipad dekor, höjd ca 20,5 resp 11,5 cm

En champagnestrut med fotnagg, någon ej noterad obetydlig skada kan förekomma

404269

2016-09-09