Planscher planschverk, bl.a. Dahlström Fredmans

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PLANSCHER, VYER. Lösa planscher 1800-tal, Sverige, tonlitografier, färglitografier, bl.a. Wallander, SVenska folket 1864-65, Dahlström, Taflor till Fredmans epistlar och songer. Stockholm (A. J. Salmson) 1851-52, Über Land und Meer, 1862, Mörner, Stockholmska scener

Varierande skick, skador och fläckar

404270

2016-09-09