Pablo Picasso mapp
Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
PABLO PICASSO (Spanien 1881-1973) efter: "14 Dessins Originaux Gravés Sur Cuivre", mapp med 14 st reproduktioner efter teckningar av Picasso, signerade i trycket samt numrerade 293/300, bladmått 40x30 cm
Konvolut med mindre skador, obetydliga fläckar
404282
2016-09-09