Pablo Picasso mapp

Pablo Picasso mapp
Pablo Picasso mapp
Pablo Picasso mapp
Pablo Picasso mapp
Pablo Picasso mapp
Pablo Picasso mapp
Pablo Picasso mapp
Pablo Picasso mapp
Pablo Picasso mapp
Pablo Picasso mapp
Pablo Picasso mapp
Pablo Picasso mapp
Pablo Picasso mapp
Pablo Picasso mapp

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PABLO PICASSO (Spanien 1881-1973) efter: "14 Dessins Originaux Gravés Sur Cuivre", mapp med 14 st reproduktioner efter teckningar av Picasso, signerade i trycket samt numrerade 293/300, bladmått 40x30 cm

Konvolut med mindre skador, obetydliga fläckar

404282

2016-09-09