Akvarell med stångande tjurar

Akvarell med stångande tjurar
Akvarell med stångande tjurar
Akvarell med stångande tjurar
Akvarell med stångande tjurar

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Två tjurar, otydligt signerad och daterad Tomislav Bozovic? 31.10.67, akvarell, ca 56x78 cm

404289

2016-09-09