Klubbat för:
18 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
PIANO, "Vertegrand", mahogny, Steinway & Sons, tillverkningsnummer 177046, höjd 132, 155x39/69 cm
Slitage, smärre fanerskador
404304
2016-09-09
Gör en kostnadsfri värdering här