Piano Steinway & Sons

Piano Steinway & Sons
Piano Steinway & Sons
Piano Steinway & Sons
Piano Steinway & Sons
Piano Steinway & Sons
Piano Steinway & Sons
Piano Steinway & Sons
Piano Steinway & Sons
Piano Steinway & Sons
Piano Steinway & Sons
Piano Steinway & Sons
Piano Steinway & Sons

Klubbat för:

18 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

PIANO, "Vertegrand", mahogny, Steinway & Sons, tillverkningsnummer 177046, höjd 132, 155x39/69 cm

Slitage, smärre fanerskador

404304

2016-09-09