Golvur barock

Golvur barock
Golvur barock
Golvur barock
Golvur barock
Golvur barock
Golvur barock
Golvur barock
Golvur barock
Golvur barock
Golvur barock

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GOLVUR, barock, 1700-tal, bemålat i svart samt guld, höjd 230, 45x25 cm

Skador, lagningar, delar saknas, avslag, kompletteringar

404316

2016-09-09