Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GOLVUR, barock, 1700-tal, bemålat i svart samt guld, höjd 230, 45x25 cm
Skador, lagningar, delar saknas, avslag, kompletteringar
404316
2016-09-09
Gör en kostnadsfri värdering här