Jan Naliwajko målning

Jan Naliwajko målning
Jan Naliwajko målning
Jan Naliwajko målning
Jan Naliwajko målning
Jan Naliwajko målning
Jan Naliwajko målning

Klubbat för:

26 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

JAN NALIWAJKO (född 1939): Kvinna i drapering med putti, signerad J Naliwajko, akryl/ olja på duk, ca 237x140 cm

404324

2016-09-10