Jan Naliwajko plexiglas

Jan Naliwajko plexiglas
Jan Naliwajko plexiglas
Jan Naliwajko plexiglas
Jan Naliwajko plexiglas
Jan Naliwajko plexiglas
Jan Naliwajko plexiglas
Jan Naliwajko plexiglas
Jan Naliwajko plexiglas
Jan Naliwajko plexiglas
Jan Naliwajko plexiglas

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JAN NALIWAJKO (född 1939): Nike, 2 dlr, signerad och daterad J Naliwajko 2006, plexiglas, höjd inkl sockel ca 236 cm

404335

2016-09-10