Richard Mortensen serigrafi
Closed
2016-09-09
404341
| Sold for | 3 600 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
RICHARD MORTENSEN (Danmark, 1910-1993): Abstrakt komposition, signerad och numrerad Mortensen 73/150, färgserigrafi, bildmått ca 90x110 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Hörn med obetydlig/smärre fuktskada, papper med smärre veck