Akvarell med blomsterstudie
2016-09-09
404345
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SELMA HENSCHEN, blomsterstudie, akvarell, signerad och daterad 24 Dec 1851, 25x20 cm
fuktskador