Axel Lind oljemålning

Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

12 000 SEK

AXEL LIND (1907-2011): Landskapsmotiv, signerad Axel Lind, olja på duk, ca 200x101 cm

Smärre hål i duk

404349

2016-09-09