Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GERT MARCUS (1914-2008): Fält i vinrött och grönt. färgserigrafi, signerade och numrerade 12/20, bladmått ca 119x83 cm, ur färgtriologi, 1994
404359
2016-09-10
Gör en kostnadsfri värdering här