Gert Markus seriegrafi

Gert Markus seriegrafi
Gert Markus seriegrafi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GERT MARCUS (1914-2008): Fält i vinrött och grönt. färgserigrafi, signerade och numrerade 12/20, bladmått ca 119x83 cm, ur färgtriologi, 1994

404359

2016-09-10